Reg.Master Olomoucko dvojice muži 18.1.2014
publikováno 23.05.2014 (aktualizováno 25.01.2015)
1. |
Holub Juraj Šroubek Pavel |
A A |
Dobří bobři Olomouc DC Krnov |
|
2. |
Koudelka Lukáš Krejzlík Dalibor |
B A |
Skokani Střížov z Olomouce Sharks Olomouc |
|
3. |
Malíšek Jiří Jeníček Petr |
A B |
Zavadila o jedličku Čechovice Rychlá rota Hrabůvka |
|
4. |
Čožík Karel Adámek Vladimír |
A A |
DC Krnov DC Krnov |
|
5. |
Mička Tomáš Moučka Jiří |
A A |
Pitbulls Prostějov Pitbulls Prostějov |
|
5. |
Šmudla Roman Vémola Jiří |
A A |
Vetřelci Prostějov Vetřelci Prostějov |
|
7. |
Epstein Jindřich Krejčí Tomáš |
B B |
Skokani Střížov z Olomouce Skokani Střížov z Olomouce |
|
7. |
Silný Jaromír Čaňo Marek |
B A |
Pardáli Olomouc Hanácká šipka |
|
9. |
Labík Marián Janíček Josef |
A C |
No Fear Šternberk No Fear Šternberk |
|
9. |
Nitka Jiří Koleniak Marek |
A A |
DC Miagi Mohelnice DC Miagi Mohelnice |
|
9. |
Příhoda František Vymlátil Robert |
A A |
DC Krnov Pitbulls Prostějov |
|
9. |
Zapletal Milan Lihotský Marek |
A A |
Zavadila o jedličku Čechovice Zavadila o jedličku Čechovice |
|
13. |
Hradil Petr Mrnka Petr |
A A |
Zavadila o jedličku Čechovice Zavadila o jedličku Čechovice |
|
13. |
Janků Jiří Búbela Marek |
A A |
Dobří bobři Olomouc Dobří bobři Olomouc |
|
13. |
Magyar Štěpán Vaníček David |
A A |
Hanácká šipka Hanácká šipka |
|
13. |
Turoň Jaroslav Žižka Ondřej |
B B |
Golem Olomouc Golem Olomouc |
|
17. |
Beníček Jakub Vyhlídal Zbyněk |
B B |
TTN Kohouti Vojnice TTN Kohouti Vojnice |
|
17. |
Kazlepka Radek Hacura Pavel |
A B |
Zavadila o jedličku Čechovice Fénixové Čechovice |
|
17. |
Klimša Roman Kluka Svatopluk |
B A |
SKC Žabaři Olomouc Pitbulls Prostějov |
|
17. |
Kovařík Jaroslav Skála Walter |
A B |
Black Panthers Vsetín Black Panthers Vsetín |
|
17. |
Polách Petr Šnejdar Ivo |
A A |
Pánvičky Uničov Pánvičky Uničov |
|
17. |
Urbánek Petr Trávníček Jaroslav |
B B |
Pavoučci Hranice Black Panthers Vsetín |
|
17. |
Vychodil Petr Nimmrichter Jan |
D D |
Šipkový klub Šumperk Šipkový klub Šumperk |
|
17. |
Zvára Roman Viktorin Josef |
A A |
Šipkový klub Šumperk Šipkový klub Šumperk |
|
25. |
Helis Petr Kainer Radek |
B |
DC Twister Kroměříž Hulín |
|
25. |
Markovský Jaroslav Drásal Jaroslav |
D A |
Šipkový klub Šumperk Šipkový klub Šumperk |
|
25. |
Pavlinský Zdeněk Semmler Jan |
A C |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany Zvonaři Olomouc |
|
25. |
Ráža Josef Patka Josef |
C B |
No Fear Šternberk No Fear Šternberk |
|
25. |
Sedláček Jaromír Šnejdar Ivo ml. |
A |
Pánvičky Uničov Uničov |
|
25. |
Serbus Jaroslav Stehlík Petr |
C C |
Olomoučtí vlci Olomoučtí vlci |
|
25. |
Veselský Ladislav Veselský Petr |
B C |
Golem Olomouc Black Bulls Olomouc |
|
25. |
Zlámal Petr Kráčmar Martin |
D D |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
33. |
Dočkal Jiří Dvořák Petr |
A B |
Mexičani Čelčice Mexičani Čelčice |
|
33. |
Dostál Jaromír Škůrek Michal |
A C |
Stříkačka Radíkov Stříkačka Radíkov |
|
33. |
Koláček Vladimír Vysloužil Radim |
A B |
Rychlá rota Hrabůvka Rychlá rota Hrabůvka |
|
33. |
Kuchta Karel Smékal Roman |
B |
Stříkačka Radíkov SKC Žabaři Olomouc |
|
33. |
Lux Pavel Crhonek Pavel |
A |
DC Krnov Darts Bernard Prostějov |
|
33. |
Suchyňa Lukáš Kamarád Jan |
D D |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
33. |
Sykora Bohumil Hrazdil Michal |
A A |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
33. |
Šincl Josef Skopalík Libor |
B B |
Sportbar Sigma Olomouc Devils Olomouc |
|
33. |
Šnobl Petr Šarník Pavel |
C C |
Hanácká šipka Hanácká šipka |
|
33. |
Vacula František Mačák Zdeněk |
B B |
Aligators Šternberk Hněvotín |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: šipky
Návštěv: 22225
Dnes: 0
Online: 3