RGP 28.2-1.3.2014 Drnovice malá RGP mixy
publikováno 23.05.2014
Malá RGP dvojice mixy
Drnovice Kulturní dům – Dvojice – 28.2.2014
Pořadí | Jméno | Kategorie | Klub | |
---|---|---|---|---|
1. |
Komorová Dagmar Záruba Daniel |
A A |
Chlumec nad Cidlinou Ložisková mafie Pšov |
|
2. |
Nová Tereza Lutišan Štefan |
A A |
BRILLIANT DARTS Praha DC Falcon Praha |
|
3. |
Císařová Jitka Novotný Filip |
A A |
DC Bystřice nad Pernštejnem Chrudim |
|
3. |
Mairichová Barbora Hájek Zdeněk |
B A |
XXL Karolína Bílina U Havlů pension Třebenice |
|
5. |
Čapková Martina Mrva Aleš |
A A |
DC Hurricane Adamov DC HORNETS Adamov |
|
5. |
Slouková Ivana Pospíchal Tomáš |
A A |
RACEK B52 K.VARY RACEK B52 K.VARY |
|
5. |
Šmídová Zuzana Bašný David |
C A |
Popelka Team DC Aligátoři Benešov |
|
5. |
Uhříčková Lenka Holík Jiří |
A A |
(TJ Baník Žacléř) (TJ Sparta Úpice) |
|
9. |
Andresíková Michala Andresík Radek |
B A |
DC J.P.M. Ryvalové Cheb DC HVĚZDA CHEB |
|
9. |
Baťhová Helena Šebesta Filip |
A A |
ŠK Jirkov DC Mustang Bar |
|
9. |
Časnochová Vlasta Antl Tomáš |
C A |
DC Pivní bar Brno DC HORNETS Adamov |
|
9. |
Hlavatá Zdena Rajman Richard |
A A |
Ložisková mafie Pšov Mexiko Chomutov |
|
9. |
Klašková Sandra Jíša Martin |
C B |
ŠK AJETO Praha BRILLIANT DARTS Praha |
|
9. |
Kotláriková Lada Král Vratislav |
A A |
DEXTEROUS Krásný Les DC ŽÍLA LOMBARDY CHODOV |
|
9. |
Malíšková Veronika Malíšek Jiří |
C A |
Capa team U Jedličky Čechovice Zavadila o jedličku Čechovice |
|
9. |
Rödlová Žaneta Slusarčík Miroslav |
A A |
Kanec Most Mexiko Chomutov |
|
17. |
Barešová Lucie Stoklasa Jan |
A A |
Arrows Světlá nad Sázavou Humpolec |
|
17. |
Březinová Petra Lorenc Martin |
A A |
ŠK Střelky Veltruby ŠK Střelky Veltruby |
|
17. |
Chudá Martina Kostelka Martin |
A A |
Rakol Trimetal Rakol Trimetal |
|
17. |
Danielková Lenka Dočekal Hynek |
B A |
Lokálka Hradec Králové Lokálka Hradec Králové |
|
17. |
Jakoubková Ivana Koníček Josef |
A B |
ŠK Těmice Ratata Hospříz |
|
17. |
Junová Petra Dvořák Jiří |
C A |
DC Barrandov Praha Zákeřňáci DC Praha |
|
17. |
Kuběnová Marcela Sykora Bohumil |
A A |
Baník Kobylá nad Vidnávkou ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
17. |
Kučerová Jaroslava Šlajs Marek |
B A |
Herberk 3D Plzeň Sport Darts 22 |
|
17. |
Ligocká Gabriela Kousal Jan |
C B |
Pionýři slepých uliček Praha Cirkus Citrus Pečky |
|
17. |
Macurová Veronika Stříbný Tomáš |
A A |
ŠK Len sa trela Havířov SK Senátoři Ostrava |
|
17. |
Otrubová Eva Matoušek Petr |
B A |
ŠK Luleč ŠK Drnovice |
|
17. |
Soukupová Jindra Brejcha Jiří |
B A |
ŠK Argentum Těchlovice Scorpions Plzeň |
|
17. |
Spurná Vlasta Šroubek Pavel |
A A |
Pelikáni od Koule Olomouc DC Krnov |
|
17. |
Stulíková Lenka Ryška Petr |
B A |
Trimetal Brno Trimetal Brno |
|
17. |
Štěrbová Dana Šamko Josef |
B B |
Do roka a do dne J.Hradec ŠK Páni z Růže J.Hradec |
|
17. |
Venclová Ludmila Slepička Petr |
A A |
PM Nabulsen Praha Zákeřňáci DC Praha |
|
33. |
Hejroská Lucie Šulc Václav |
C A |
Leopardi od lípy Malšovice Pivrnci Kadaň |
|
33. |
Hořínová Michaela Hořín Marek |
A |
SK Senátoři Ostrava |
|
33. |
Horská Lenka Šeba Martin |
A A |
DC Twister Kroměříž DC Hurricane Adamov |
|
33. |
Kadlecová Andrea Vinárek René |
A |
Supi Dolní Benešov |
|
33. |
Kosařová Pavlína Melichar Jan |
A A |
Black Angels Trutnov (TJ Sparta Úpice) |
|
33. |
Koyšová Klára Fiala Stanislav |
A B |
Magic team Praha Magic team Praha |
|
33. |
Kozlová Michaela Lochman Václav |
C A |
ŠK AJETO Praha Praha 5 |
|
33. |
Nehasilová Diana Oplt Michal |
A A |
POHODA H. SLAVKOV RACEK B52 K.VARY |
|
33. |
Nováková Martina Páša Jiří |
C B |
DC Barrandov Praha DC Barrandov Praha |
|
33. |
Novotná Petra Šmída Petr |
C C |
Popelka Team Popelka Team |
|
33. |
Prokýšková Eva Prokýšek Karel |
A A |
No stress Praha Sgt. Pepik's Band Praha |
|
33. |
Šourková Zuzana Nehilla Michal |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
33. |
Venturová Karolína Reil David |
A A |
Berušky bez tečky Praha Sgt. Pepik's Band Praha |
|
33. |
Veselá Zuzana Krásný Michal |
A C |
ŠK AJETO Praha Nepřátelé bobří hráze Praha |
|
33. |
Vokrouhlíková Marcela Nejtek Miroslav |
C |
DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
33. |
Zatloukalová Ilona Přeček Zdeněk |
C B |
Rytíři z Pegasu Ostrava ŠK Ural Ostrava |
|
49. |
Benešová Andrea Suchý Patrik |
ŠK Drak Brno |
||
49. |
Bořilová Hana Pospíšil Martin |
A |
Jablonec n.N. Pivnice U Našich Jičín |
|
49. |
Chvístková Kateřina Machálek Petr |
A A |
Bull club Hošťálková Bull club Hošťálková |
|
49. |
Doudová Šárka Mačák Zdeněk |
B B |
Bašta Team Přerov Hněvotín |
|
49. |
Dvorská Klára Dvorský Bronislav |
A A |
DC ŽÍLA LOMBARDY CHODOV AC STAR-ARENA CHODOV |
|
49. |
Fišerová Kateřina Plítek Ondřej |
A A |
Trefa "21" Chrudim Trefa "21" Chrudim |
|
49. |
Gottwaldová Helena Adamec Radek |
B |
SK Senátoři Ostrava |
|
49. |
Hlavatá Eliška Zárybnický Michal |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Pumáci Jablonec n/N. |
|
49. |
Hönigová Iveta Přikryl Pavel |
C C |
Tricksters Ladys Tricksters Židenice A |
|
49. |
Jořenková Lenka Koudelka Lukáš |
B B |
Skokani Střížov z Olomouce Skokani Střížov z Olomouce |
|
49. |
Jurtíková Marcela Jeníček Petr |
B B |
DC Twister Kroměříž Rychlá rota Hrabůvka |
|
49. |
Kavková Michaela Sedláček Jaromír |
C A |
Panthers Haná Olomouc Pánvičky Uničov |
|
49. |
Klika Josef Seidlová Marcela |
A A |
Truhles Hradec Králové DC Devils Hradec Králové |
|
49. |
Kočí Iveta Kočí Milan |
B C |
WC Šipkouni WC Šipkouni |
|
49. |
Korčáková Renáta Valach Ján |
A B |
STS Moskovice Praha BRILLIANT DARTS Praha |
|
49. |
Kostelníková Martina Peč Tomáš |
A A |
Patrioti Ústí nad Labem Pivrnci Kadaň |
|
49. |
Kuchtová Renata Kuchta Vladimír |
B A |
Dart Club Bar Svitavy Trosky Litomyšl |
|
49. |
Malinovská Hana Malinovský Zdeněk |
A A |
PM Nabulsen Praha PM Nabulsen Praha |
|
49. |
Michenková Eva Nezhoda Petr |
B A |
Jestřábi Ostrava Jestřábi 99 Ostrava |
|
49. |
Mikešová Lenka Benda Lukáš |
C A |
Démons Jezdovice Zezulkárna Jihlava |
|
49. |
Motyčková Lenka Hruboň Michal |
D D |
Ponorka Pod Vodou Ponorka Pod Vodou |
|
49. |
Mykhaylova Anastasiya Nitka Jiří |
A A |
DC Kolečko Cats DC Miagi Mohelnice |
|
49. |
Nečasová Veronika Nečas Marek |
C A |
Rakol Trimetal ŠK Drak Brno |
|
49. |
Němcová Kateřina Hovorka Dušan |
B A |
Rakol Trimetal Brno |
|
49. |
Novotná Renata Šídlo Ondřej |
C C |
DC Mlýn Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
49. |
Sobotková Eva Zlámal Petr |
B D |
Stříkačka Radíkov ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
49. |
Stegbauerová Martina Strych Jiří |
C B |
DC 180 Chemik Polabec Wanted DC Všechlapy |
|
49. |
Strnádková Radka Červenka Jaromír |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
49. |
Suchá Michaela Slezák Lukáš |
C |
Sport Bar 77 Chrlice Tricksters Židenice A |
|
49. |
Šebková Petra Červinka Pavel |
A A |
DC Máchalové Kladno DC Máchalové Kladno |
|
49. |
Valková Dana Valko Zdeněk |
D D |
Pýchavky Krupka Pýchavky Krupka |
|
49. |
Vondráková Dagmar Dostál Jaromír |
C A |
Démons Jezdovice Stříkačka Radíkov |
|
81. |
Bachová Helena Bořil Miroslav |
D B |
DC Litovel Prckové |
|
81. |
Buchtová Eliška Dudík Milan |
A |
Adamov DC Hurricane Adamov |
|
81. |
Burešová Hana Vysloužil Zdeněk |
Prostějov U Jiřiny Prostějov |
||
81. |
Dudíková Zdeňka Réda Martin |
A A |
DC HORNETS Adamov DC HORNETS Adamov |
|
81. |
Faltýnková Adéla Smola Radek |
B A |
DC Seniors Hamry U Jiřiny Prostějov |
|
81. |
Felendová Miroslava Pálko Jan |
D A |
DC ALEX SOKOLOV Fedor Sokolov |
|
81. |
Kalinová Silvie Kolínský Daniel |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Sportbar FK Jablonec n/N. |
|
81. |
Martiníková Kateřina Hrazdil Michal |
D A |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
81. |
Nagelová Eva Symerský David |
B B |
Jestřábi Ostrava SK Senátoři Ostrava |
|
81. |
Němečková Šárka Wehrenberg Vít |
C A |
Frčky Frčáci Avion Ivančice |
|
81. |
Nováková Jana Pohl Martin |
A |
Nemo Sviny Tequila Hrádek nad Nisou |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: šipky
Návštěv: 22231
Dnes: 0
Online: 1