RGP 28.2-1.3.2014 Drnovice dvojice ženy
publikováno 23.05.2014
RGP dvojice ženy – 1. kolo
Drnovice Kulturní dům – Dvojice – 1.3.2014
Pořadí | Jméno | Kategorie | Klub | |
---|---|---|---|---|
1. |
Komorová Dagmar Farná Karolína |
A A |
Chlumec nad Cidlinou Sokolíci Červený Kostelec |
|
2. |
Kotláriková Lada Bruská Iveta |
A A |
DEXTEROUS Krásný Les DEXTEROUS Krásný Les |
|
3. |
Jurtíková Marcela Horská Lenka |
B A |
DC Twister Kroměříž DC Twister Kroměříž |
|
3. |
Roubínková Hana Kaňovská Jana |
B A |
Black Panthers Vsetín Black Panthers Vsetín |
|
5. |
Abadžievová Markéta Benešová Marika |
A A |
Rakol Trimetal Chropyně |
|
5. |
Mairichová Barbora Rödlová Žaneta |
B A |
XXL Karolína Bílina Kanec Most |
|
5. |
Nová Tereza Junová Petra |
A C |
BRILLIANT DARTS Praha DC Barrandov Praha |
|
5. |
Venturová Karolína Nováková Martina |
A C |
Berušky bez tečky Praha DC Barrandov Praha |
|
9. |
Bělobrádková Hana Drtilová Lenka |
A A |
Maséři z Veselky Jičín (TOI TOI Dixi Bratislava) |
|
9. |
Kosařová Pavlína Uhříčková Lenka |
A A |
Black Angels Trutnov (TJ Baník Žacléř) |
|
9. |
Leciánová Petra Kačenová Alžběta |
A B |
Akademie DC Praha ŠK Panapr Praha |
|
9. |
Lysová Andrea Štěrbová Dana |
B B |
Rafani Kostelec n/O Do roka a do dne J.Hradec |
|
9. |
Macurová Veronika Zatloukalová Ilona |
A C |
ŠK Len sa trela Havířov Rytíři z Pegasu Ostrava |
|
9. |
Mrňková Markéta Chudá Martina |
A A |
Olomoučtí orli Rakol Trimetal |
|
9. |
Otrubová Eva Vintrová Kateřina |
B B |
ŠK Luleč ŠK Luleč |
|
9. |
Slouková Ivana Nehasilová Diana |
A A |
RACEK B52 K.VARY POHODA H. SLAVKOV |
|
17. |
Březinová Petra Zápotocká Beáta |
A C |
ŠK Střelky Veltruby ŠK Střelky Veltruby |
|
17. |
Danielková Lenka Chmelíková Hana |
B A |
Lokálka Hradec Králové Vestečtí Hraboši Vestec |
|
17. |
Hrubá Kateřina Kocmanová Lucie |
A B |
Pitbulls Prostějov Mexičani Čelčice |
|
17. |
Jakoubková Ivana Nováková Jana |
A A |
ŠK Těmice Nemo Sviny |
|
17. |
Kočí Iveta Pešková Markéta |
B A |
WC Šipkouni DC Kolečko Cats |
|
17. |
Kozlová Michaela Korčáková Renáta |
C A |
ŠK AJETO Praha STS Moskovice Praha |
|
17. |
Kuběnová Marcela Zálabská Iva |
A C |
Baník Kobylá nad Vidnávkou Mladé Buky |
|
17. |
Malíšková Veronika Doudová Šárka |
C B |
Capa team U Jedličky Čechovice Bašta Team Přerov |
|
17. |
Prokýšková Eva Koyšová Klára |
A A |
No stress Praha Magic team Praha |
|
17. |
Rajmanová Marcela Barešová Lucie |
A A |
Lucky Smajlíci Liberec Arrows Světlá nad Sázavou |
|
17. |
Stulíková Lenka Nečasová Veronika |
B C |
Trimetal Brno Rakol Trimetal |
|
17. |
Sukupová Jana Kissová Alena |
A D |
Berini Ivanovice na Hané ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
17. |
Špringerová Zuzana Klašková Sandra |
A C |
DC Kačamba Praha ŠK AJETO Praha |
|
17. |
Valková Dana Hlavatá Zdena |
D A |
Pýchavky Krupka Ložisková mafie Pšov |
|
17. |
Válková Kamila Chvístková Kateřina |
A A |
Kohúti Vsetín Bull club Hošťálková |
|
17. |
Venclová Ludmila Šebková Petra |
A A |
PM Nabulsen Praha DC Máchalové Kladno |
|
33. |
Bartošová Monika Dvořáková Šárka |
A A |
Do roka a do dne J.Hradec Do roka a do dne J.Hradec |
|
33. |
Baťhová Helena Hálová Kateřina |
A D |
ŠK Jirkov ŠK Jirkov |
|
33. |
Benešová Andrea Vaculová Lenka |
B |
Aligators Šternberk |
|
33. |
Bočková Lenka Hořínová Michaela |
C |
Supi Dolní Benešov |
|
33. |
Buchtová Eliška Čapková Martina |
A |
Adamov DC Hurricane Adamov |
|
33. |
Felendová Miroslava Dvorská Klára |
D A |
DC ALEX SOKOLOV DC ŽÍLA LOMBARDY CHODOV |
|
33. |
Fišerová Kateřina Hrušová Hana |
A B |
Trefa "21" Chrudim TPV Sniper Hlinsko |
|
33. |
Gottwaldová Helena Kadlecová Andrea |
|
||
33. |
Hejroská Lucie Kostelníková Martina |
C A |
Leopardi od lípy Malšovice Patrioti Ústí nad Labem |
|
33. |
Kalinová Silvie Šourková Zuzana |
C C |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
33. |
Klašková Lenka Lukešová Alexandra |
C C |
DC Phoenix Kuřim DC Pofi |
|
33. |
Kolářová Markéta Bachová Jana |
A |
Naděje je Dobročkovice Naděje je Dobročkovice |
|
33. |
Kuchtová Renata Motyčková Lenka |
B D |
Dart Club Bar Svitavy Ponorka Pod Vodou |
|
33. |
Kučerová Jaroslava Soukupová Jindra |
B B |
Herberk 3D Plzeň ŠK Argentum Těchlovice |
|
33. |
Kudličková Marcela Mandáková Jana |
B B |
Kaťáci Bučovice Kaťáci Bučovice |
|
33. |
Malinovská Hana Veselá Zuzana |
A A |
PM Nabulsen Praha ŠK AJETO Praha |
|
33. |
Michenková Eva Nagelová Eva |
B B |
Jestřábi Ostrava Jestřábi Ostrava |
|
33. |
Spurná Vlasta Jořenková Lenka |
A B |
Pelikáni od Koule Olomouc Skokani Střížov z Olomouce |
|
33. |
Strnádková Radka Hlavatá Eliška |
C C |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
33. |
Tůmová Lenka Novotná Renata |
C C |
Last shaking Říčany DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
33. |
Zítková Iveta Kousalová Saša |
B A |
Dřevěnka Plus Broumov Dřevěnka Plus Broumov |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: šipky
Návštěv: 22225
Dnes: 0
Online: 2