RGP 28.2-1.3.2014 Drnovice dvojice muži
publikováno 23.05.2014
RGP dvojice muži – 1. kolo
Drnovice Kulturní dům – Dvojice – 1.3.2014
Pořadí | Jméno | Kategorie | Klub | |
---|---|---|---|---|
1. |
Šmejda Michal Kuchta Vladimír |
A A |
Trosky Litomyšl Trosky Litomyšl |
|
2. |
Hronek Stanislav Křepelka Čestmír |
A A |
Crazy Č.Budějovice A KIX Jindřichův Hradec |
|
3. |
Abadžiev Richard Kočík Michal |
A A |
Rakol Trimetal DC Mustang Bar |
|
3. |
Šebesta Filip Vorsa Jiří |
A A |
DC Mustang Bar DC Mustang Bar |
|
5. |
Dlab Josef Ondo Michal |
A A |
Kousal Twist Trutnov KIX Jindřichův Hradec |
|
5. |
Drtil Pavel Sedláček Karel |
A A |
(TOI TOI Dixi Bratislava) Maséři z Veselky Jičín |
|
5. |
Jirkal Pavel Lutišan Štefan |
A A |
Zákeřňáci DC Praha DC Falcon Praha |
|
5. |
Pospíšil Pavel Kuric Robert |
A A |
Kousal Twist Trutnov Kousal Twist Trutnov |
|
9. |
Doležal Michal Mašek Alexander |
A A |
Maséři z Veselky Jičín Maséři z Veselky Jičín |
|
9. |
Folta Jiří Samec Pavel |
B B |
DC Simpsons Ostrava DC Simpsons Ostrava |
|
9. |
Gering Pavel Záruba Daniel |
A A |
Ložisková mafie Pšov Ložisková mafie Pšov |
|
9. |
Hájek Zdeněk Strbáček Stanislav |
A A |
U Havlů pension Třebenice Mosteckej ŠK |
|
9. |
Hamerský Vlastimil Kousal Zdeněk |
A A |
Dřevěnka Plus Broumov Dřevěnka Plus Broumov |
|
9. |
Holub Juraj Šroubek Pavel |
A A |
Dobří bobři Olomouc DC Krnov |
|
9. |
Krtička Luboš Brejcha Jiří |
A A |
Scorpions Plzeň Scorpions Plzeň |
|
9. |
Moravec Jiří Kysilka Ondřej |
A A |
Žraloci Cerhenice Žraloci Cerhenice |
|
17. |
Bárta Petr Zahradník Michal |
A A |
AŠKK FJ Sokol Vejprnice DC Kameňák Plzeň |
|
17. |
Bělina Petr Pech Jaroslav |
A A |
Formani Duchcov Formani Duchcov |
|
17. |
Dvořák Jiří Slepička Petr |
A A |
Zákeřňáci DC Praha Zákeřňáci DC Praha |
|
17. |
Hoffmann Martin Prokýšek Karel |
A A |
DC Podlesáci Králův Dvůr Sgt. Pepik's Band Praha |
|
17. |
Hruša Jaromír Novotný Filip |
A A |
Darda Radim Chrudim |
|
17. |
Jor Jaroslav Suchý Richard |
C C |
Nikola Kraslice Nikola Kraslice |
|
17. |
Klika Josef Genik Michal |
A A |
Truhles Hradec Králové Truhles Hradec Králové |
|
17. |
Koubek Michal Abrahámek Dušan |
A A |
ŠK Drak Brno Dc Balaton Sokolnice |
|
17. |
Kvapil David Krejčí David |
A A |
DC Sharks Hradec Králové DC Sharks Hradec Králové |
|
17. |
Machálek Petr Filip Radovan |
A A |
Bull club Hošťálková Buď a nebo Huslenky |
|
17. |
Melichar Jan Holík Jiří |
A A |
(TJ Sparta Úpice) (TJ Sparta Úpice) |
|
17. |
Mrva Aleš Réda Martin |
A A |
DC HORNETS Adamov DC HORNETS Adamov |
|
17. |
Pospíchal Tomáš Král Vratislav |
A A |
RACEK B52 K.VARY DC ŽÍLA LOMBARDY CHODOV |
|
17. |
Ryška Petr Hrala Tomáš |
A A |
Trimetal Brno Rakol Trimetal |
|
17. |
Závodník Jindřich Kostelka Martin |
A A |
Šenkýři Rakol Trimetal |
|
17. |
Zlatník Tomáš Svoboda Richard |
C A |
Havana Club Hradec Králové Havana Club Hradec Králové |
|
33. |
Amler Vladimír Hübner David |
B A |
No Respect Praha (Grenela Trade s.r.o.) |
|
33. |
Bareš Ondřej Stoklasa Jan |
A A |
Arrows Světlá nad Sázavou Humpolec |
|
33. |
Brada Jiří Mareš Zbyněk |
A B |
Trimetal Brno Trimetal Brno |
|
33. |
Brejcha Milan Fiala Stanislav |
B B |
Magic team Praha Magic team Praha |
|
33. |
Čipera Radek Lébl Martin |
A C |
Nepřátelé bobří hráze Praha Nepřátelé bobří hráze Praha |
|
33. |
Čožík Karel Adámek Vladimír |
A A |
DC Krnov DC Krnov |
|
33. |
Danda Jiří Rajman Richard |
A A |
Formani Duchcov Mexiko Chomutov |
|
33. |
Dofek Leoš Matoušek Petr |
A A |
ŠK Drnovice ŠK Drnovice |
|
33. |
Dubělčík Lukáš Vinárek René |
A A |
Supi Dolní Benešov Supi Dolní Benešov |
|
33. |
Harviš Kamil Mráček Michal |
A A |
SK Senátoři Ostrava SK Senátoři Ostrava |
|
33. |
Hrazdil Michal Sykora Bohumil |
A A |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
33. |
Klimša Roman Kluka Svatopluk |
B A |
SKC Žabaři Olomouc Pitbulls Prostějov |
|
33. |
Kollár Jan Kollár David |
A A |
Alfa Frýdek-Místek Alfa Frýdek-Místek |
|
33. |
Koudelka Lukáš Krejzlík Dalibor |
B A |
Skokani Střížov z Olomouce Sharks Olomouc |
|
33. |
Kučera Marek Povolný Karel |
A A |
Supi Dolní Benešov DC Krnov |
|
33. |
Kvasničák Petr Jirouš Pavel |
C C |
Sportcentrum Kocléřov Sportcentrum Kocléřov |
|
33. |
Lochman Václav Páša Jiří |
A B |
Praha 5 DC Barrandov Praha |
|
33. |
Magula Marian Přeček Zdeněk |
B B |
Sportdarts Ostrava ŠK Ural Ostrava |
|
33. |
Malíšek Jiří Jeníček Petr |
A B |
Zavadila o jedličku Čechovice Rychlá rota Hrabůvka |
|
33. |
Motyčka Tomáš Drápela Broňa |
A A |
Trosky Litomyšl Trosky Litomyšl |
|
33. |
Novotný Jan Partl Michal |
A A |
PFD Ježek Jihlava PFD Ježek Jihlava |
|
33. |
Pastrňák Michal Ištok Michal |
A A |
DC Brooklyn Havířov DC Brooklyn Havířov |
|
33. |
Reil David Hlavatý Tomáš |
A A |
Sgt. Pepik's Band Praha Sgt. Pepik's Band Praha |
|
33. |
Skála Walter Kovařík Jaroslav |
B A |
Black Panthers Vsetín Black Panthers Vsetín |
|
33. |
Slusarčík Miroslav Peč Tomáš |
A A |
Mexiko Chomutov Pivrnci Kadaň |
|
33. |
Stříbný Tomáš Tomáš Marcel |
A A |
SK Senátoři Ostrava SK Senátoři Ostrava |
|
33. |
Symerský David Hořín Marek |
B A |
SK Senátoři Ostrava SK Senátoři Ostrava |
|
33. |
Šmudla Roman Vémola Jiří |
A A |
Vetřelci Prostějov Vetřelci Prostějov |
|
33. |
Valach Ján Kutlák Kamil |
B B |
BRILLIANT DARTS Praha BRILLIANT DARTS Praha |
|
33. |
Ventura René Chovančík Rudolf |
A B |
Úplně jiný šipkaři Červené Pečky DC Mirage Sobín |
|
33. |
Veselý Pavel Šildberger Michal |
A A |
DC Marvin Hradec Králové DC Sharks Hradec Králové |
|
33. |
Voznica Vlastimil Kolínský Daniel |
A A |
Pumáci Jablonec n/N. Sportbar FK Jablonec n/N. |
|
65. |
Andresík Radek Kubále Jiří |
A A |
DC HVĚZDA CHEB DC ZLAŤÁK CHEB |
|
65. |
Antl Tomáš Navrátil Vladimír |
A A |
DC HORNETS Adamov DC HORNETS Adamov |
|
65. |
Babka Vojtěch Sůra Milan |
C C |
Havana Club Hradec Králové Havana Club Hradec Králové |
|
65. |
Bartoš Jiří Pružinec René |
B A |
Sklípek Vrchlabí Sklípek Vrchlabí |
|
65. |
Bašus Pavel Koucký František |
B C |
Wanted DC Všechlapy Wanted DC Všechlapy |
|
65. |
Blahník Pavel Krejčí Jan |
B B |
ZLATÝ BARBAŘI Praha ZLATÝ BARBAŘI Praha |
|
65. |
Bořil Miroslav Kočí Milan |
B C |
Prckové WC Šipkouni |
|
65. |
Brandtl Petr Lorenz Jan |
C C |
Nikola Kraslice Nikola Kraslice |
|
65. |
Charous Karel Pavliš Kamil |
A A |
SPS Hradecká žízeň SPS Hradecká žízeň |
|
65. |
Chráska Dalibor Chráska Dalibor |
C B |
Nepřátelé bobří hráze Praha Sokolíci Červený Kostelec |
|
65. |
Červenka Jaromír Žďárský Radim |
A A |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
65. |
Dočekal Hynek Talavášek Jiří |
A A |
Lokálka Hradec Králové Truhles Hradec Králové |
|
65. |
Dočkal Jiří Dvořák Petr |
A B |
Mexičani Čelčice Mexičani Čelčice |
|
65. |
Dominik Roman Gaidečka Petr |
A A |
Supi Dolní Benešov Supi Dolní Benešov |
|
65. |
Dorko Miroslav Krásný Michal |
B C |
Nepřátelé bobří hráze Praha Nepřátelé bobří hráze Praha |
|
65. |
Dostál Jaromír Škůrek Michal |
A C |
Stříkačka Radíkov Stříkačka Radíkov |
|
65. |
Drobík Aleš Barbořák Daniel |
A A |
Supi Dolní Benešov Supi Dolní Benešov |
|
65. |
Dudík Milan Šeba Martin |
A A |
DC Hurricane Adamov DC Hurricane Adamov |
|
65. |
Dvořáček Michal Nejman Jiří |
D A |
Punde TO Hradec Králové Truhles Hradec Králové |
|
65. |
Dzik Miroslav Mokrý Ladislav |
A A |
Max 1. Ostrava Max 1. Ostrava |
|
65. |
Feit Martin Veselý Milan |
B C |
Wanted DC Všechlapy Wanted DC Všechlapy |
|
65. |
Hochman Martin Hochman Martin |
A A |
ŠK Drak Brno ŠK Drak Brno |
|
65. |
Holoubek Vladislav Trachta Jiří |
B B |
Sigma Č.Budějovice Sigma Č.Budějovice |
|
65. |
Horák Jan Lányi Andrej |
A B |
KIX Jindřichův Hradec Sigma Č.Budějovice |
|
65. |
Hránek Pavel Šlajs Marek |
B A |
ŠK Saint Tropez Plzeň Sport Darts 22 |
|
65. |
Hrnčíř David Putnar Petr |
A A |
Trosky Litomyšl Trosky Litomyšl |
|
65. |
Hruboň Michal Kadrmas Pavel |
D C |
Ponorka Pod Vodou DC S.L.Z.A. Němčice |
|
65. |
Husák Ladislav Cech Jevhen |
B B |
Magic team Praha Magic team Praha |
|
65. |
Ištvánek Jiří Plhal Zdeněk |
A A |
SPS Hradecká žízeň SPS Hradecká žízeň |
|
65. |
Jíša Martin Pohl Martin |
B |
BRILLIANT DARTS Praha Tequila Hrádek nad Nisou |
|
65. |
Kačena Ondřej Šandera Jakub |
B B |
ŠK Panapr Praha ŠK Panapr Praha |
|
65. |
Kousal Jan Pošík Martin |
B A |
Cirkus Citrus Pečky Zippo team Chlumec n/C. |
|
65. |
Kráčmar Martin Zlámal Petr |
D D |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
65. |
Lukáč Kamil Doušek Jakub |
B B |
NON STOP Herna Zlaté Hory NON STOP Herna Zlaté Hory |
|
65. |
Malý Martin Ševčík Josef |
C C |
DC Mlýn Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
65. |
Malý Petr Březovský Bořivoj |
A A |
ŠK Drnovice ŠK Drnovice |
|
65. |
Mandys Jakub Krol Miroslav |
A A |
Maníci Frýdek-Místek DC Ranec Frýdek-Místek |
|
65. |
Milerski Libor Weissmann Vladimír |
A B |
DC Kansas Havířov ŠK Kobra Šenov |
|
65. |
Milo Jakub Schober Alfred |
A A |
Crazy Č.Budějovice A Crazy Č.Budějovice A |
|
65. |
Nečas Marek Gregor Richard |
A A |
ŠK Drak Brno Trimetal Brno |
|
65. |
Nejtek Miroslav Malý Jakub |
C C |
DC Mlýn Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
65. |
Nicek Pavel Procházka Václav |
A B |
Rozdělovský Péčko Kladno Rozdělovský Péčko Kladno |
|
65. |
Novotný Jaroslav Novotný Jaroslav |
C A |
DC Bystřice nad Pernštejnem B DC Bystřice nad Pernštejnem |
|
65. |
Ondráček Jiří Procházka Vít |
B B |
DC Blind Dogs Štěpán Team B |
|
65. |
Paděra Pavel Vymlátil Robert |
A A |
Pitbulls Prostějov Pitbulls Prostějov |
|
65. |
Pálko Jan Dvorský Bronislav |
A A |
Fedor Sokolov AC STAR-ARENA CHODOV |
|
65. |
Pašta Petr Spálenský Josef |
A A |
Maséři z Veselky Jičín Maséři z Veselky Jičín |
|
65. |
Popelka Martin Malý Petr |
A A |
DEXTEROUS Krásný Les DEXTEROUS Krásný Les |
|
65. |
Procházka David Mík Jiří |
A B |
Tazman Jr. Ostrava DC Simpsons Ostrava |
|
65. |
Řezníček Zdeněk Zárybnický Michal |
A A |
Black Benešov n/P. Pumáci Jablonec n/N. |
|
65. |
Rozporka Jiří Jermář Marek |
B B |
Hell's Darters Praha Magic team Praha |
|
65. |
Samec Zdeněk Foltin Filip |
C C |
DC Mlýn Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
65. |
Schmidt Peter Štylárek Petr |
B |
Dragon Darts Team DC Pivní bar Brno |
|
65. |
Skaličan Petr Brychta Darius |
A A |
ŠK U Kolejků Vyškov ŠK U Kolejků Vyškov |
|
65. |
Slezák Lukáš Suchý Patrik |
Tricksters Židenice A ŠK Drak Brno |
||
65. |
Spilka Martin Taraba Josef |
A C |
Bílá Hora Praha Greenhorn's Praha |
|
65. |
Svoboda Martin Kessner Jiří |
C A |
DC Pofi Komedianti z Ivančic |
|
65. |
Šamko Josef Koníček Josef |
B B |
ŠK Páni z Růže J.Hradec Ratata Hospříz |
|
65. |
Šír Vlastimil Kohoutek Vít |
B C |
Excalibur Liberec Excalibur Liberec |
|
65. |
Šulc Václav Lacina Zdeněk |
A A |
Pivrnci Kadaň Pivrnci Kadaň |
|
65. |
Vasko Petr Poláček Jiří |
C |
Semínka Od lopatky Jablonec n/N. |
|
65. |
Volkmann Rudolf Mesiarik Josef |
A A |
Sauna Český Těšín DC Výhybka Bohumín |
|
65. |
Vollek Martin Kúska Peter |
|
||
65. |
Zápotocký Jiří Lorenc Martin |
A A |
ŠK Střelky Veltruby ŠK Střelky Veltruby |
|
129. |
Adamec Radek Makový Jiří |
B A |
SK Senátoři Ostrava SK Senátoři Ostrava |
|
129. |
Alán Tomáš Mačkal Ondra |
A A |
ŠK Drnovice Ježci Ježkovice |
|
129. |
Bajko Josef Bonczek Martin |
B B |
Naděje je Dobročkovice Naděje je Dobročkovice |
|
129. |
Danita Miroslav Kasparzyk David |
C C |
Last shaking Říčany Frnďáci Žernovka |
|
129. |
Emrich Mário Danihel Tomáš |
|
||
129. |
Gottwald Michal Joneš Vlastimil |
C C |
Sportcentrum Kocléřov Sportcentrum Kocléřov |
|
129. |
Kabelka Martin Baláž Dušan |
A A |
Kaťáci Bučovice Kaťáci Bučovice |
|
129. |
Konár Marek Hodyc Jan |
B C |
No Respect Praha Havana Club Hradec Králové |
|
129. |
Malík Kamil Němec Milan |
A B |
Maníci Frýdek-Místek DC Ranec Frýdek-Místek |
|
129. |
Malinovský Zdeněk Červinka Pavel |
A A |
PM Nabulsen Praha DC Máchalové Kladno |
|
129. |
Mráz Jaromír Císař Petr |
A A |
DC Domanín DC Bystřice nad Pernštejnem |
|
129. |
Nehilla Michal Musil Zdeněk |
A A |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
129. |
Pavelka Josef Vlček Vladimír |
A A |
Palmička Přelouč Palmička Přelouč |
|
129. |
Randa Čestmír Pokorný Pavel |
A B |
DC Sniper Horní Bečva Alfa Frýdek-Místek |
|
129. |
Smola Radek Pisklák Přemysl |
A A |
U Jiřiny Prostějov U Jiřiny Prostějov |
|
129. |
Sobotka Marek Nezhoda Petr |
B A |
Tazman Jr. Ostrava Jestřábi 99 Ostrava |
|
129. |
Švéd Milan Šídlo Ondřej |
C C |
DC Mlýn Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
129. |
Uvíra Lukáš Boček Ladislav |
A A |
DC Virus Opava DC Růžový dvůr Kružberk |
|
129. |
Vilímek Dušan Netopil Petr |
A |
Brno Lizards Team Letonice |
|
129. |
Vlach Petr Pěček Roman |
B A |
ŠK Luleč ŠK Drnovice |
|
129. |
Zapletal Milan Mačák Zdeněk |
A B |
Zavadila o jedličku Čechovice Hněvotín |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: šipky
Návštěv: 22231
Dnes: 0
Online: 1