České Budějovice KD Gerbera – 18.-19.04.-2014 malá RGP mixy
publikováno 23.05.2014
Malá RGP dvojice mixy
České Budějovice KD Gerbera – Dvojice – 18.4.2014
Pořadí | Jméno | Kategorie | Klub | |
---|---|---|---|---|
1. |
Císařová Jitka Novotný Filip |
A A |
DC Bystřice nad Pernštejnem Chrudim |
|
2. |
Uhříčková Lenka Holík Jiří |
A A |
(TJ Baník Žacléř) (TJ Sparta Úpice) |
|
3. |
Baťhová Helena Šebesta Filip |
A A |
ŠK Jirkov DC Mustang Bar |
|
3. |
Chmelíková Hana Pospíšil Pavel |
A A |
Vestečtí Hraboši Vestec Kousal Twist Trutnov |
|
5. |
Drtilová Lenka Drtil Pavel |
A A |
(TOI TOI Dixi Bratislava) (TOI TOI Dixi Bratislava) |
|
5. |
Kosařová Pavlína Melichar Jan |
A A |
Black Angels Trutnov (TJ Sparta Úpice) |
|
5. |
Mačurová Kateřina Brejcha Jiří |
B A |
ŠK Argentum Těchlovice Scorpions Plzeň |
|
5. |
Seidlová Marcela Klika Josef |
A A |
DC Devils Hradec Králové Truhles Hradec Králové |
|
9. |
Chvístková Kateřina Vymlátil Robert |
A A |
Bull club Hošťálková Pitbulls Prostějov |
|
9. |
Dvorská Klára Dvorský Bronislav |
A A |
DC ŽÍLA LOMBARDY CHODOV AC STAR-ARENA CHODOV |
|
9. |
Filipová Jana Kub Martin |
C A |
Candát Vodňany Kapr Vodňany |
|
9. |
Horská Lenka Šeba Martin |
A A |
DC Twister Kroměříž DC Hurricane Adamov |
|
9. |
Jakoubková Ivana Čábelka Jan |
A B |
ŠK Těmice ŠK Těmice |
|
9. |
Kuchtová Renata Kuchta Vladimír |
B A |
Dart Club Bar Svitavy Trosky Litomyšl |
|
9. |
Mičková Monika Mička Tomáš |
A A |
Pitbulls Prostějov Pitbulls Prostějov |
|
9. |
Slouková Ivana Pospíchal Tomáš |
A A |
RACEK B52 K.VARY RACEK B52 K.VARY |
|
17. |
Bělobrádková Hana Hruša Jaromír |
A A |
Maséři z Veselky Jičín Darda Radim |
|
17. |
Danielková Lenka Dočekal Hynek |
B A |
Lokálka Hradec Králové Lokálka Hradec Králové |
|
17. |
Fatiha Dini Tanguy Borra |
|
||
17. |
Hešíková Hana Navrátil František |
C C |
Betta Doňov Darts Vampires Č.Budějovice |
|
17. |
Hlavatá Eliška Zárybnický Michal |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Pumáci Jablonec n/N. |
|
17. |
Hlavatá Zdena Davídek Antonín |
A A |
Ložisková mafie Pšov Tygři Úštěk |
|
17. |
Korčáková Renáta Zvelebil Václav |
A B |
STS Moskovice Praha STS Moskovice Praha |
|
17. |
Kovářová Michaela Jirkal Pavel |
A A |
ŠK AJETO Praha Zákeřňáci DC Praha |
|
17. |
Kučerová Jaroslava Šlajs Marek |
B A |
Herberk 3D Plzeň Sport Darts 22 |
|
17. |
Lysová Andrea Ondo Michal |
B A |
Rafani Kostelec n/O KIX Jindřichův Hradec |
|
17. |
Mairichová Barbora Hájek Zdeněk |
B A |
XXL Karolína Bílina U Havlů pension Třebenice |
|
17. |
Martiníková Kateřina Hrazdil Michal |
D A |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
17. |
Spruzsanská Petra Mrenica Jan |
A |
OGGY A ŠKODÍCI OSTROV OGGY A ŠKODÍCI OSTROV |
|
17. |
Stratilová Alena Helis Petr |
B |
Jarohněvice DC Twister Kroměříž |
|
17. |
Strmisková Lucie Šimeček Martin |
C C |
Chlístárna Nové Hodějovice Chlístárna Nové Hodějovice |
|
17. |
Vymazalová Andrea Šnobl Jiří |
A A |
Holky ze Zámečku Mohelnice Hanácká šipka |
|
33. |
Businská Lenka Šteffl Karel |
B B |
DC RENO M.LÁZNĚ DC RENO M.LÁZNĚ |
|
33. |
Houšková Lucie Kopecký Jiří |
B A |
ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ ŠIPKOVÝ KLUB M. LÁZNĚ |
|
33. |
Jořenková Lenka Koudelka Lukáš |
B B |
Skokani Střížov z Olomouce Skokani Střížov z Olomouce |
|
33. |
Kadlecová Andrea Vinárek René |
A |
Supi Dolní Benešov |
|
33. |
Kaňovská Jana Skála Walter |
A B |
Black Panthers Vsetín Black Panthers Vsetín |
|
33. |
Mikešová Lenka Benda Lukáš |
C A |
Démons Jezdovice Zezulkárna Jihlava |
|
33. |
Nehasilová Diana Oplt Michal |
A A |
POHODA H. SLAVKOV RACEK B52 K.VARY |
|
33. |
Němcová Kateřina Hovorka Dušan |
B A |
Rakol Trimetal Brno |
|
33. |
Nováková Martina Páša Jiří |
C B |
DC Barrandov Praha DC Barrandov Praha |
|
33. |
Prokýšková Eva Prokýšek Karel |
A A |
No stress Praha Sgt. Pepik's Band Praha |
|
33. |
Sedláčková Simona Sedláček Jaromír |
A A |
Holky ze Zámečku Mohelnice Pánvičky Uničov |
|
33. |
Soukupová Veronika Šimandl Kamil |
B A |
Plzeň Scorpions Plzeň |
|
33. |
Spurná Vlasta Šroubek Pavel |
A A |
Pelikáni od Koule Olomouc DC Krnov |
|
33. |
Špringerová Zuzana Moravec Jiří |
A A |
DC Kačamba Praha Žraloci Cerhenice |
|
33. |
Valková Dana Valko Zdeněk |
D D |
Pýchavky Krupka Pýchavky Krupka |
|
33. |
Venturová Karolína Reil David |
A A |
Berušky bez tečky Praha Sgt. Pepik's Band Praha |
|
49. |
Benešová Marika Spálenský Josef |
A A |
Chropyně Maséři z Veselky Jičín |
|
49. |
Buchtová Eliška Dudík Milan |
A |
Adamov DC Hurricane Adamov |
|
49. |
Bučková Kateřina Pálko Jan |
A |
Sokolov Fedor Sokolov |
|
49. |
Časnochová Vlasta Antl Tomáš |
C A |
DC Pivní bar Brno DC HORNETS Adamov |
|
49. |
Čtvrtečková Sylvie Foltin Filip |
C |
DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
49. |
Doudová Šárka Mačák Zdeněk |
B B |
Bašta Team Přerov Hněvotín |
|
49. |
Fišerová Kateřina Plítek Ondřej |
A A |
Trefa "21" Chrudim Trefa "21" Chrudim |
|
49. |
Giertlová Petra Giertl Michal |
A A |
Jižani Č.Budějovice Jižani Č.Budějovice |
|
49. |
Hospodářská Barbora Trousil Lukáš |
C |
Slavošovice Miletínský jezevci |
|
49. |
Hrušová Hana Severýn Pavel |
B A |
TPV Sniper Hlinsko Sport Bar Hlinsko |
|
49. |
Javorková Petra Novák Pavel |
A C |
Milli a její tygři ČB Pivnice Křemže |
|
49. |
Junová Petra Dvořák Jiří |
C A |
DC Barrandov Praha Zákeřňáci DC Praha |
|
49. |
Kalinová Silvie Kolínský Daniel |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Sportbar FK Jablonec n/N. |
|
49. |
Klašková Sandra Jíša Martin |
C B |
ŠK AJETO Praha BRILLIANT DARTS Praha |
|
49. |
Kocmanová Lucie Smola Radek |
B A |
Mexičani Čelčice U Jiřiny Prostějov |
|
49. |
Kočí Iveta Kočí Milan |
B C |
WC Šipkouni WC Šipkouni |
|
49. |
Kohoutová Tereza Větrovský Stanislav |
D A |
DC Kameňák Plzeň Scorpions Plzeň |
|
49. |
Máčlová Marie Vokatý Jaroslav |
A A |
DC 90210 Prachatice Kapr Vodňany |
|
49. |
Malíšková Veronika Malíšek Jiří |
C A |
Capa team U Jedličky Čechovice Zavadila o jedličku Čechovice |
|
49. |
Musilová Šárka Vaníček David |
A |
Hanácká šipka |
|
49. |
Nováková Jana Koníček Josef |
A B |
Nemo Sviny Ratata Hospříz |
|
49. |
Rödlová Žaneta Peč Tomáš |
A A |
Kanec Most Pivrnci Kadaň |
|
49. |
Sobotková Eva Zlámal Petr |
B D |
Stříkačka Radíkov ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany |
|
49. |
Sochová Pavlína Fiža Zdeněk |
B |
Netolice Jižani Č.Budějovice |
|
49. |
Soukupová Jindra Fořt David |
B A |
ŠK Argentum Těchlovice Scorpions Plzeň |
|
49. |
Strnádková Radka Červenka Jaromír |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
49. |
Šourková Zuzana Nehilla Michal |
C A |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
49. |
Vokrouhlíková Marcela Nejtek Miroslav |
C |
DC Mlýn Zadní Třebáň |
|
49. |
Vondráková Dagmar Dostál Jaromír |
C A |
Démons Jezdovice Stříkačka Radíkov |
|
49. |
Zálabská Iva Kuric Robert |
C A |
Mladé Buky Kousal Twist Trutnov |
|
49. |
Zoubková Hlinková Zoubek Václav |
A A |
DC Býčí oko Plzeň DC Býčí oko Plzeň |
|
49. |
Zoulková Jana Hübner David |
C A |
ŠK AJETO Praha (Grenela Trade s.r.o.) |
|
81. |
Mocová Martina Mačura Lumír |
A |
ŠK Argentum Těchlovice |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: šipky
Návštěv: 22225
Dnes: 0
Online: 3