České Budějovice KD Gerbera – 18.-19.04.-2014 RGP dvojice ženy
publikováno 23.05.2014
RGP dvojice ženy – 2. kolo
České Budějovice KD Gerbera – Dvojice – 19.4.2014
Pořadí | Jméno | Kategorie | Klub | |
---|---|---|---|---|
1. |
Kotláriková Lada Bruská Iveta |
A A |
DEXTEROUS Krásný Les DEXTEROUS Krásný Les |
|
2. |
Benešová Marika Chvístková Kateřina |
A A |
Chropyně Bull club Hošťálková |
|
3. |
Bělobrádková Hana Drtilová Lenka |
A A |
Maséři z Veselky Jičín (TOI TOI Dixi Bratislava) |
|
3. |
Leciánová Petra Kačenová Alžběta |
A B |
Akademie DC Praha ŠK Panapr Praha |
|
5. |
Korčáková Renáta Kozlová Michaela |
A C |
STS Moskovice Praha ŠK AJETO Praha |
|
5. |
Koyšová Klára Prokýšková Eva |
A A |
Magic team Praha No stress Praha |
|
5. |
Rajmanová Marcela Barešová Lucie |
A A |
Lucky Smajlíci Liberec Arrows Světlá nad Sázavou |
|
5. |
Venclová Ludmila Šebková Petra |
A A |
PM Nabulsen Praha DC Máchalové Kladno |
|
9. |
Farná Karolína Komorová Dagmar |
A A |
Sokolíci Červený Kostelec Chlumec nad Cidlinou |
|
9. |
Horská Lenka Jurtíková Marcela |
A B |
DC Twister Kroměříž DC Twister Kroměříž |
|
9. |
Jakoubková Ivana Nováková Jana |
A A |
ŠK Těmice Nemo Sviny |
|
9. |
Kaňovská Jana Roubínková Hana |
A B |
Black Panthers Vsetín Black Panthers Vsetín |
|
9. |
Kosařová Pavlína Uhříčková Lenka |
A A |
Black Angels Trutnov (TJ Baník Žacléř) |
|
9. |
Mrňková Markéta Chudá Martina |
A A |
Olomoučtí orli Rakol Trimetal |
|
9. |
Seidlová Marcela Zálabská Iva |
A C |
DC Devils Hradec Králové Mladé Buky |
|
9. |
Slouková Ivana Nehasilová Diana |
A A |
RACEK B52 K.VARY POHODA H. SLAVKOV |
|
17. |
Andresíková Michala Businská Lenka |
B B |
DC J.P.M. Ryvalové Cheb DC RENO M.LÁZNĚ |
|
17. |
Baťhová Helena Hálová Kateřina |
A D |
ŠK Jirkov ŠK Jirkov |
|
17. |
Dvořáková Šárka Bartošová Monika |
A A |
Do roka a do dne J.Hradec Do roka a do dne J.Hradec |
|
17. |
Klašková Sandra Špringerová Zuzana |
C A |
ŠK AJETO Praha DC Kačamba Praha |
|
17. |
Kocmanová Lucie Hrubá Kateřina |
B A |
Mexičani Čelčice Pitbulls Prostějov |
|
17. |
Kovářová Michaela Vlachopulosová Daniela |
A C |
ŠK AJETO Praha ŠK AJETO Praha |
|
17. |
Lysová Andrea Javorková Petra |
B A |
Rafani Kostelec n/O Milli a její tygři ČB |
|
17. |
Martiníková Kateřina Sobotková Eva |
D B |
ŠP Poslanci Bělkovice-Lašťany Stříkačka Radíkov |
|
17. |
Němcová Kateřina Nečasová Veronika |
B C |
Rakol Trimetal Rakol Trimetal |
|
17. |
Nová Tereza Junová Petra |
A C |
BRILLIANT DARTS Praha DC Barrandov Praha |
|
17. |
Rödlová Žaneta Mairichová Barbora |
A B |
Kanec Most XXL Karolína Bílina |
|
17. |
Soukupová Veronika Kohoutová Tereza |
B D |
Plzeň DC Kameňák Plzeň |
|
17. |
Svatoňová Jindřiška Štěrbová Dana |
C B |
DC Ypsi team J. Hradec Do roka a do dne J.Hradec |
|
17. |
Valková Dana Hlavatá Zdena |
D A |
Pýchavky Krupka Ložisková mafie Pšov |
|
17. |
Venturová Karolína Nováková Martina |
A C |
Berušky bez tečky Praha DC Barrandov Praha |
|
17. |
Vymazalová Andrea Sedláčková Simona |
A A |
Holky ze Zámečku Mohelnice Holky ze Zámečku Mohelnice |
|
33. |
Buchtová Eliška Čapková Martina |
A |
Adamov DC Hurricane Adamov |
|
33. |
Čtvrtečková Sylvie Vokrouhlíková Marcela |
|
||
33. |
Danielková Lenka Chmelíková Hana |
B A |
Lokálka Hradec Králové Vestečtí Hraboši Vestec |
|
33. |
Dvorská Klára Bučková Kateřina |
A |
DC ŽÍLA LOMBARDY CHODOV Sokolov |
|
33. |
Fišerová Kateřina Hrušová Hana |
A B |
Trefa "21" Chrudim TPV Sniper Hlinsko |
|
33. |
Henková Martina Spruzsanská Petra |
D |
DC ZLAŤÁK CHEB OGGY A ŠKODÍCI OSTROV |
|
33. |
Hospodářská Barbora Hospodářská Jana |
C |
Slavošovice DC Hospůdka Libín |
|
33. |
Kordasová Katka Kočí Iveta |
C B |
ŠK PAVON Hořovice WC Šipkouni |
|
33. |
Křečková Kristýna Stratilová Alena |
Slavošovice Jarohněvice |
||
33. |
Malíšková Veronika Doudová Šárka |
C B |
Capa team U Jedličky Čechovice Bašta Team Přerov |
|
33. |
Motyčková Lenka Kuchtová Renata |
D B |
Ponorka Pod Vodou Dart Club Bar Svitavy |
|
33. |
Soukupová Jindra Kučerová Jaroslava |
B B |
ŠK Argentum Těchlovice Herberk 3D Plzeň |
|
33. |
Spurná Vlasta Jořenková Lenka |
A B |
Pelikáni od Koule Olomouc Skokani Střížov z Olomouce |
|
33. |
Strnádková Radka Hlavatá Eliška |
C C |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
33. |
Šourková Zuzana Kalinová Silvie |
C C |
Las Vegas Jablonec n/N. Las Vegas Jablonec n/N. |
|
33. |
Zoulková Jana Lindová Olga |
C C |
ŠK AJETO Praha Pionýři slepých uliček Praha |
Komentáře
Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.
V diskuzi není zatím žádný příspěvek
Kategorie: šipky
Návštěv: 22225
Dnes: 0
Online: 2